Kalendár

FAUNIA SPECIAL


Od: 17 Jún 2023, 11:00
Do: 17 Jún 2023, 20:00
 
Obrázok

Pozývame vás na jedinečnú predajnú akciu plnú exotiky v BORY MALL v Bratislave! Zamilujte sa do fascinujúceho sveta akvaristiky a teraristiky v špeciálnej edícii, kde si môžete zakúpiť všetko potrebné priamo od chovateľov špecializujúcich sa na túto tematiku.

Na Faunii stretnete vybraných chovateľov zo širokého okolia, ktorí s vášňou prezentujú svoje chovy a ponúkajú vám široký výber teráriových živočíchov, teraristických produktov, akváriových rýb, kreviet, slimákov, vodných rastlín, značkového krmiva, akvaristických prípravkov, liekov a techniky pre teráriá a akváriá.

Užite si autentickú džungľu v srdci BORY MALL! Vstúpte do sveta akvaristov a teraristov, získajte nové skúsenosti a poradenstvo a zakúpte si všetko, čo potrebujete na svoje hobby.

Táto jedinečná predajná akcia sa bude konať od 10:00 do 19:00 hod.

Pre viac informácií a objednávky predajných miest sa obráťte na emailovú adresu bratislava@faunia.sk. Rezervácie miest môžete prevziať od 7:00 do 9:00 hodín. Upozorňujeme, že účasť na akcii vyžaduje prítomnosť do 19:00 hodín!

Vstupné: VOĽNÉ

Pre rezerváciu predajcovských stolov platí nasledovné:

Veľkosť stola: 220 x 50 cm
Objednávky a viac informácií nájdete na našej webovej stránke: http://www.faunia.sk/index.php/odber

Nenechajte si ujsť túto nezabudnuteľnú predajnú akciu plnú exotiky a príďte sa aktívne zapojiť! Buďte súčasťou tohto jedinečného zážitku plného fascinujúcich možností v svete akvaristiky a teraristiky. Tešíme sa na vás! Ďakujeme!

Pozvaný: Každý

Udalosť pridal PiXeL_